مطالب مفید

مهر پردیس 1200x720 - چرا باید در پردیس سکونت کنید؟

چرا باید در پردیس سکونت کنید؟

خصوصیات شهر پردیس موجب شده است که افراد زیادی برای زندگی این شهر را انتخاب کنند. شهر پردیس یکی  شهرهای ایران در تهران بزرگ میباشد که مهاجران زیادی را هر روز به سمت خودش می کشاند و در آن افراد با قشرهای متفاوت و فرهنگ‌های گوناگون در کنار هم زندگی می‌کنند. سالانه مهاجرین بسیاری که به دنبال شهری مناسب برای زندگی خود هستند از شهر خود به پردیس مهاجرت می‌کنند. شهر پردیس با موقعیت جغرافیایی که نزدیک به کلان شهر بزرگ یا پایتخت تهران یکی از بهترین و نزدیک ترین محل برای سکونت میباشد. از خصوصیات بارز پردیس برای سکونت:

  • نزدیک بودن به شرق تهران و شمال تهران
  • نزدیک بودن به کارگاه های صنعتی برای کار
  • هوای تازه و تمیز تر از تهران
  • بدون ترافیک و جای پارک
  • ارزان تر تهران ( ملک، اجاره، خورد و خوراک و …)
  • مسکن مهر پردیس ( کوزو و … )

امکانات شهر پردیس :

یکی از خصوصیاتی که شهر پردیس را بسیار برای زندگی مناسب کرده است امکاناتی است که این شهر برای ساکنین خود ارائه می‌دهد. این امکانات در شهر پردیس متعدد هستند و روز به روز داره بیشتر میشه که در این بخش به تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم.

مسکن مهر پردیس : درسته به تنهایی برای همه این امکانات به حساب نمیشه اما میتونه بخش زیادی از نیاز های کسانی که نزدیک مسکن مهر پردیس هستند رو برآورده کنه.

مراکز خرید های متعدد: مثل پاساژ پردیسان، پاساژ ولیعصر ، فروشگاه و مرکز خرید رفاه ، مجتمع تجاری اداری گلستان ، مجتمع تجاری قصر پردیس ، مجتمع تجاری کوه نور ، مجتمع‌ اداری تجاری ایران زمین ، مجتمع تجاری میلاد، مجتمع تجاری اداری کورش ، مرکز خرید کوهستان ، فروشگاه متعدد جامبو ، مجتمع تجاری پردیس پلازا ، فروشگاه متعدد کوروش ، مرکز خرید یاس ، مرکز خرید خدیری ، مرکز خرید الماس پردیس ، مرکز تجاری یاقوت ، فروشگاه ستاره شهر و…

مراکز تفریحی ، ورزشی و فرهنگی : مجتمع تجاری ورزشی نام آوران پردیس ، سالن ورزشی والفجر ، موسسه فرهنگی هنری شهرداری پردیس(فرهنگسرا) و …

بسیاری امکانات دیگه  داره پردیس که میتونم براون هر کدوم رو توضیح بدم پس بهتره ما رو دنبال کنید در شبکه های اجتماعی و از طریق وب سایت.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *